Використання Virkon™ S у птахівництві

Ефективність препарату широкого спектру дії доведена незалежними дослідженнями

Приділяючи багато уваги розвитку хімії, біологічної безпеки і організації планування та управління, було інвестовано значні кошти в тестування ефективності і безпеки препарату. Також, значна кількість досліджень підтверджує ефективність Virkon™ S, відповідно до його маркування, проти хвороб, наведених у Кодексі про здоров’я наземних тварин, в тому числі проти екзотичної хвороби Ньюкасла і високо патогенного вірусу пташиного грипу.

Детальна інформація про Virkon™ S викладена у брошюрі, яка доступна для скачування.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮПрацює в лабораторії. Працює на фермі.

Перевірена ефективність у фермерських господарствах дає виробникам впевненість і знання того, що продукт, який вони використовують, буде ефективним в реальних умовах ферми, де низькі температури і високі рівні органічної присутності можуть становити серйозні проблеми для інших дезінфікуючих засобів.

Під час досліджень, що проводились у реальних умовах Департаментом сільського господарства США (USDA), Центрами епідеміології та здоров’я тварин, вчені підтвердили, що Virkon™ S має 100% ефективність у викоріненні вірусу екзотичної хвороби Ньюкасла, усуваючи необхідність у використанні дорогого методу індикації птахів.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ