Дезінфекція приміщень

3Для сучасного промислового птахівництва характерна висока концентрація птиці на відносно обмежених територіях, поточна система вирощування та щільна посадка птиці у пташниках. В таких умовах мікроорганізми активніше розвиваються, а їх патогенні властивості посилюються. З метою зменшення мікробного забруднення приміщень слід здійснювати їх дезінфекцію.

Дезінфекція пташників, обладнання та спецодягу – це найефективніший метод профілактики та ліквідації різних видів інфекційних захворювань птиці.

Дезінфекція поверхні та обладнання

Дезінфекція поверхні Концентрація розчину Використання
Планова дезінфекція всіх видів поверхонь, приміщень та обладнання 1:100 (10 г препарату Virkon™ S на кожен літр води) За допомогою установки для миття під тиском або іншого механічного розпилювача нанесіть розчин препарату Virkon™ S з нормою витрати 300 мл/м2

Використання препарату для обробки поверхонь

Для розрахунку загальної площі поверхні, яка підлягає дезінфекції, включаючи стіни та стелі, треба помножити загальну площу підлоги на коефіцієнт 2,5.*

Загальна площа поверхні, яка підлягає дезінфекції Необхідний об'єм води Концентрація розчину
Планова дезінфекція і дезінфекція відповідно до «загальних розпоряджень» Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії 1:100 (1%)
1:200 (0,5%)
У випадку захворювання домашньої птиці, відповідно до норм Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії, розчин у співвідношенні 1:280
Кількість препарату Virkon™ S, яку необхідно додати
50 м 2 15 літрів 150 г 75 г 54 г
100 м 2 30 літрів 300 г 150 г 107 г
500 м 2 150 літрів 1,5 кг 750 г 536 г
1000 м 2 300 літрів 3 кг 1,5 кг 1,071 кг
2500 м 2 750 літрів 7,5 кг 3,75 кг 2,68 кг
 • Розрахуйте необхідний об’єм дезінфікуючого розчину та відповідну концентрацію.
 • Відміряйте відповідну кількість порошку Virkon™ S для отримання бажаної концентрації розчину.
 • Додайте порошок Virkon™ S у воду та ретельно перемішайте до повного розчинення.
 • За допомогою установки для миття під тиском або іншого механічного розпилювача нанесіть розчин препарату Virkon™ S з нормою витрати 300 мл/м2.
 • Усі поверхні повинні бути очищені та висушені перед дезінфекцією.

* Наведені розрахунки є орієнтовними та базуються на коефіцієнтах перерахунку, впроваджених у Великобританії, а також відображають норми використання в будівлях з поверхнями із малопористих матеріалів. Будь ласка, перевірте специфічні вимоги у Вашій країні/регіоні. 

Повітряна дезінфекція

Аерозольне розпилення/обприскування, холодне та термічне туманоутворення

Щоб впровадити контроль за організмами, які можуть проникнути у будівлю під час підготовки до експлуатації, а також щоб провести дезінфекцію важкодоступних місць будівлі і повітря, використовуйте пристрій для туманоутворення, або термічний аерозольний генератор з метою рівномірного розподілення дезінфікуючого розчину Virkon™ S.  Аерозольна дезінфекція може також допомогти запобігти проникненню будь-якої інфекції на поверхні будівлі шляхом осідання твердих часток, що перебувають у навколишньому середовищі.

Дезінфекція обладнання Концентрація розчину Використання
Аерозольне розпилення/обприскування 1:200 Користуйтеся установкою для миття під тиском, або ранцевим обприскувачем в режимі туманоутворення
Холодне туманоутворення 1:100 Використовуйте механічний туманоутворювач для застосування розчину Virkon™ S у концентрації готового розчину із розрахунку 1 літр на 10м2 площі підлоги
Термічне туманоутворення 1:25 (4%) розчин препарату Virkon™ S у співвідношенні 85:15 водної суміші Virkon™ S для туманоутворення Розчин Virkon™ S у концентрації готового розчину із розрахунку 1 літр на 40 м2 площі підлоги

Аерозольна дезінфекція в присутності птиці

 • Virkon™ S можна розпилювати в присутності птиці у концентрації 1:200 (0,5%)
 • Необхідно використовувати аерозольний обприскувач або туманоутворювач.
 • Для забезпечення відповідності нормативним вимогам, ознайомтеся з інформацію на етикетці препарату Virkon™ S.

Дезінфекція спецодягу

Дезінфекція одягу Концентрація розчину Використання
Автоматичне прання спецодягу 1:200 Додавати Virkon™ S до прального порошку при автоматичному пранні

Екологічні властивості продукції

Virkon™ S створений на основі кисню та містить прості неорганічні солі і органічні кислоти. Активний інгредієнт розкладається різними шляхами в середовищі, в ґрунті та в воді, утворюючи при цьому природні речовини - солі калію і кисень. Основні органічні компоненти класифікуються як схильні до біологічного розкладання, відповідно до методів випробувань ОЕСР і ЄС.

Virkon™ S не вважається персистивним у довкіллі, відповідно до стандарту Європейського процесу класифікації і маркування хімічних препаратів. Незалежні дослідження показали, що розчин Virkon™ S не становить загрози для очисних споруд, за умови дотримання інструкції з використання.

Біозахист в одному пакеті

Virkon™ S пропонує фермерам зручну, багатофункціональну систему біозахисту в одному пакеті, що має широкий діапазон використання:

 • Обробка поверхонь
 • Обробка обладнання
 • Обробка транспортних засобів
 • Повітряна дезінфекція
 • Обробка систем водопостачання

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ