Дезінфікуючий засіб Virkon™ S для води та систем водопостачання

vodopidgotovka_webВода є потенційним джерелом поширення інфекційних захворювань на птахофабриках. Зараження води патогенними мікроорганізмами може відбуватися як за межами підприємства, так і в системі водопостачання. Тому належна водопідготовка - єдиний спосіб уникнути поширення хвороб.

З метою очищення води, трубопроводів та резервуарів на птахофабриках служить дезінфектант Virkon™ S. Він знищує шкідливі мікроорганізми та збудники інфекцій, роблячи воду безпечною для напування птиці.

Дезінфікуючий засіб для систем водопостачання

Періодична та безперервна дезінфекція – всі системи водопостачання потенційно можуть містити деякі вірусні та бактеріальні забруднення, особливо напірні резервуари, де можуть накопичуватися бруд та сміття. Проведення дезінфекції дозволить очистити систему, знищити віруси та бактерії, а також запобігти росту грибків.

Дезінфекція систем водопостачання Концентрація розчину Використання
Періодична дезінфекція від 1:200 до 1:100 Відключіть напірний резервуар від мережі та злийте воду у ємності якнайдалі від резервуару. Проведіть чистку будь-яких видимих забруднень та видаліть сміття. Залийте водою та додайте відповідну кількість порошку Virkon™ S через дозуючий насос або ємність. Експозиція 4 години. Промийте систему через всі дренажні вузли чистою водою.
Постійна дезінфекція 1:1000 Додайте належну дозу препарату у напірний резервуар або скористайтеся дозувальним обладнанням системи водопостачання.

Таблиця використання препарату Virkon™ S для дезінфекції води

Кількість літрів води, що необхідно дезінфікувати Концентрація розчину
Періодична дезінфекція 1:200 Дезінфекція та промивання (видалення біологічної плівки) 1:100 Постійна дезінфекція води 1:1000
Кількість препарату Virkon™ S, яку необхідно додати
100 літрів 500 г 1 кг 100 г
250 літрів 1,25 кг 2,5 кг 250 г
500 літрів 2,5 кг 5 кг 500 г
1000 літрів 5 кг 10 кг 1 кг

Екологічні властивості продукції

Virkon™ S створений на основі кисню та містить прості неорганічні солі і органічні кислоти. Активний інгредієнт розкладається різними шляхами в середовищі, в ґрунті та в воді, утворюючи при цьому природні речовини - солі калію і кисень. Основні органічні компоненти класифікуються як схильні до біологічного розкладання, відповідно до методів випробувань ОЕСР і ЄС.

Virkon™ S не вважається персистивним у довкіллі, відповідно до стандарту Європейського процесу класифікації і маркування хімічних препаратів. Незалежні дослідження показали, що розчин Virkon™ S не становить загрози для очисних споруд, за умови дотримання інструкції з використання.

Біозахист в одному пакеті

Virkon™ S пропонує фермерам зручну, багатофункціональну систему біозахисту в одному пакеті, що має широкий діапазон використання:

  • Обробка поверхонь
  • Обробка обладнання
  • Обробка транспортних засобів
  • Повітряна дезінфекція
  • Обробка систем водопостачання

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ