Використання Virkon™ S у свинарстві

Ефективність препарату широкого спектру дії доведена незалежними дослідженнями.

Приділяючи багато уваги розвитку хімії, біологічної безпеки і організації планування та управління, ми інвестували значні кошти в тестування ефективності і безпеки препарату. Тож значна кількість досліджень підтверджує ефективність Virkon™ S, відповідно до його маркування, проти хвороб, наведених у Кодексі про здоров’я наземних тварин, в тому числі проти ящуру (FMD), класичної чуми свиней, хвороби Ауєскі (AD), трансмісивного гастроентериту (TGE) і африканської чуми свиней. 

Детальна інформація про Virkon S викладена у брошюрі, яка доступна для скачування.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮПрацює в лабораторії. Працює на фермі.

Перевірена ефективність у фермерських господарствах дає виробникам впевненість і знання того, що продукт, який вони використовують, буде ефективним в реальних умовах ферми, де низькі температури і високі рівні органічної присутності можуть становити серйозні проблеми для інших дезінфікуючих засобів.

Транспортування живих свиней є важливим вектором поширення вірусу репродуктивно - респіраторного синдрому свиней на фермах та серед тварин, що транспортуються. Під час дослідження, що проводилось у трейлері, повністю завантаженому свинями, із застосуванням обмежень, що відповідають реальним умовам, Virkon™ S проявив «хорошу інактивацію вірусу РРС впродовж заданого часу із застосуванням холодної води та спіненого дезінфікуючого засобу». Це дослідження підтвердило те, що Virkon™ S є ефективним дезінфікуючим засобом біозахисту під час транспортування.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ