Дезбар’єри та дезінфекція взуття

дезінфекція взуттяДля створення оптимальних санітарно-гігієнічних умов для свиней необхідно здійснити комплекс господарських, ветеринарних та зоотехнічних заходів. Встановлення дезінфекційних бар’єрів належить до числа найважливіших із них. 

Дезбар'єр - це найкращий захист тварин від хвороботворних вірусів, бактерій і грибкових захворювань, які можуть потрапити на господарство з зовнішнього середовища. 

Для швидкого та ефективного знищення патогенних мікроорганізмів на дезбар’єрах необхідно використовувати якісні дезінфектанти. Virkon™ S - швидкодіючий препарат для очищення рухомого обладнання (транспорту) та взуття від хвороботворних мікробів та збудників інфекцій.

Дезбар’єри: підготовка та використання

Дезінфекція обладнання Концентрація розчину Використання
Планове очищення та дезінфекція рухомого обладнання (транспорту) 1:100 (10 г препарату Virkon™ S на кожен літр води) Змінюйте розчин або одразу після його забруднення, або один раз в 4-5 днів.

Дезінфікуючий засіб, що є золотим стандартом у дезінфекції взуття завдяки його швидкій дії

Незалежні дослідження у реальних умовах показали неефективність багатьох видів дезінфікуючих засобів для взуття через уповільнену швидкість знищення бактерій. Коли дослідники з Університету Індіани Пердью в США порівняли ефективність дезінфікуючих засобів шести провідних класів, виявилося, що тільки два з них, які належать до групи засобів ЧАС, забезпечують адекватну глибоку дезінфекцію взуття, але вони не є практичними, тому що потребують занурення взуття у розчин на п’ять хвилин після попереднього очищення. Проте, під час оцінювання Virkon™ S у подібних обставинах, ефективної дезінфекції було досягнуто після занурення взуття у розчин всього на 30 секунд. Дослідження підтвердило, що Virkon™ S має відмінну швидкість знищення збудників хвороб за низьких температур і в умовах органічної присутності.

Дезінфікуючий розчин для взуття: підготовка та використання

Дезінфекція Концентрація розчину Використання
Планова дезінфекція взуття 1:100 (10 г препарату Virkon™ S на кожен літр води) Змінюйте розчин або одразу після його забруднення, або один раз в 4-5 днів.

Екологічні властивості продукції

Virkon™ S створений на основі кисню та містить прості неорганічні солі і органічні кислоти. Активний інгредієнт розкладається різними шляхами в середовищі, в ґрунті та в воді, утворюючи при цьому природні речовини - солі калію і кисень. Основні органічні компоненти класифікуються як схильні до біологічного розкладання, відповідно до методів випробувань ОЕСР і ЄС.

Virkon™ S не вважається персистивним у довкіллі, відповідно до стандарту Європейського процесу класифікації і маркування хімічних препаратів. Незалежні дослідження показали, що розчин Virkon™ S не становить загрози для очисних споруд, за умови дотримання інструкції з використання.

Біозахист в одному пакеті

Virkon™ S пропонує фермерам зручну, багатофункціональну систему біозахисту в одному пакеті, що має широкий діапазон використання:

  • Обробка поверхонь
  • Обробка обладнання
  • Обробка транспортних засобів
  • Повітряна дезінфекція
  • Обробка систем водопостачання

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ