Використання Virkon™ S в тваринництві

Ефективність препарату широкого спектру дії доведена незалежними дослідженнями.

Приділяючи багато уваги розвитку хімії, біологічної безпеки і організації планування та управління, було інвестовано значні кошти в тестування ефективності і безпеки препарату. Також, значна кількість досліджень підтверджує ефективність Virkon ™ S, відповідно до його маркування, проти хвороб, наведених у Кодексі про здоров’я наземних тварин.

Що стосується сальмонели, дослідження підтверджують, що Virkon™ S має високу активність відносно найбільш поширених штамів, що викликають харчове отруєння. Незалежне тестування Virkon™ S підтвердило широкий спектр ефективності препарату проти:

  • Понад 100 штамів вірусів 22 родин вірусів
  • Понад 400 штамів бактерій
  • Понад 60 штамів грибків

Ці дослідження були проведені у широкому діапазоні часу контакту, температур і рівнів органічної присутності.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Працює в лабораторії. Працює на фермі.

Перевірена ефективність у фермерських господарствах дає виробникам впевненість і знання того, що продукт, який вони використовують, буде ефективним в реальних умовах ферми, де низькі температури і високі рівні органічної присутності можуть становити серйозні проблеми для інших дезінфікуючих засобів.

Широкомасштабні, відтворені у реальних умовах дослідження з біологічного захисту демонструють доведену ефективність препарату Virkon™ S широкого спектру дії проти вірусів і бактерій. Препарат Virkon™ S перевірено часом. Сьогодні він продовжує вирішувати найскладніші питання з біозахисту краще, ніж будь-який з його конкурентів, залишаючись ключовим засобом боротьби з вірусами і бактеріями у тваринництві.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ