Дезінфекція приміщень

Дезінфекція є обов'язковим заходом для профілактики інфекційних захворювань у тваринництві. Вона забезпечує здоровий розвиток тварин, формування високої продуктивності та отримання якісної і безпечної продукції. 

Дезінфікуючий засіб Virkon™ S – це ефективний препарат для знезараження приміщень, обладнання, поверхонь та одягу персоналу, які можуть бути носіями патогенних мікроорганізмів. Він знищує збудники інфекцій та руйнує механізм їх передачі до тварин.

Дезінфекція поверхні та обладнання

Дезінфекція поверхні Концентрація розчину Використання
Планова дезінфекція всіх видів поверхонь, приміщень та обладнання 1:100 (10 г препарату Virkon™ S на кожен літр води) За допомогою установки для миття під тиском або іншого механічного розпилювача нанесіть розчин препарату Virkon™ S з нормою витрати 300 мл/м2

Використання препарату для обробки поверхонь

Для розрахунку загальної площі поверхні, яка підлягає дезінфекції, включаючи стіни та стелі, треба помножити загальну площу підлоги на коефіцієнт 2,5.*

Загальна площа поверхні, яка підлягає дезінфекції Необхідний об'єм води Концентрація розчину
Планова дезінфекція і дезінфекція відповідно до «загальних розпоряджень» Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії 1:100 (1%) 1:200 (0,5%)
Кількість препарату Virkon™ S, яку необхідно додати
50 м 2 15 літрів 150 г 75 г
100 м 2 30 літрів 300 г 150 г
500 м 2 150 літрів 1,5 кг 750 г
1000 м 2 300 літрів 3 кг 1,5 кг
2500 м 2 750 літрів 7,5 кг 3,75кг
 • Розрахуйте необхідний об’єм дезінфікуючого розчину та відповідну концентрацію.
 • Відміряйте відповідну кількість порошку Virkon™ S для отримання бажаної концентрації розчину.
 • Додайте порошок Virkon™ S у воду та ретельно перемішайте до повного розчинення.
 • За допомогою установки для миття під тиском або іншого механічного розпилювача нанесіть розчин препарату Virkon™ S з нормою витрати 300 мл/м2.
 • Усі поверхні повинні бути очищені та висушені перед дезінфекцією.

* Наведені розрахунки є орієнтовними та базуються на коефіцієнтах перерахунку, впроваджених у Великобританії, а також відображають норми використання в будівлях з поверхнями із малопористих матеріалів. Будь ласка, перевірте специфічні вимоги у Вашій країні/регіоні. 

Повітряна дезінфекція

Аерозольне розпилення/обприскування, холодне та термічне туманоутворення

Щоб впровадити контроль за організмами, які можуть проникнути у будівлю під час підготовки до експлуатації, а також щоб провести дезінфекцію важкодоступних місць будівлі і повітря, використовуйте пристрій для туманоутворення, або термічний аерозольний генератор з метою рівномірного розподілення дезінфікуючого розчину Virkon™ S.  Аерозольна дезінфекція може також допомогти запобігти проникненню будь-якої інфекції на поверхні будівлі шляхом осідання твердих часток, що перебувають у навколишньому середовищі.

Дезінфекція обладнання Концентрація розчину Використання
Аерозольне розпилення/обприскування 1:200 Користуйтеся установкою для миття під тиском, або ранцевим обприскувачем в режимі туманоутворення
Холодне туманоутворення 1:100 Використовуйте механічний туманоутворювач для застосування розчину Virkon™ S у концентрації готового розчину із розрахунку 1 літр на 10м2 площі підлоги
Термічне туманоутворення 1:25 (4%) розчин препарату Virkon™ S у співвідношенні 85:15 водної суміші Virkon™ S для туманоутворення Розчин Virkon™ S у концентрації готового розчину із розрахунку 1 літр на 40 м2 площі підлоги

Аерозольна дезінфекція в присутності тварин

 • Virkon™ S можна розпилювати в присутності тварин у концентрації 1:200 (0,5%)
 • Необхідно використовувати аерозольний обприскувач або туманоутворювач.
 • Для забезпечення відповідності нормативним вимогам, ознайомтеся з інформацію на етикетці препарату Virkon™ S.

Дезінфекція спецодягу

Дезінфекція одягу Концентрація розчину Використання
Автоматичне прання спецодягу 1:200 Додавати Virkon™ S до прального порошку при автоматичному пранні

Екологічні властивості продукції

Virkon™ S створений на основі кисню та містить прості неорганічні солі і органічні кислоти. Активний інгредієнт розкладається різними шляхами в середовищі, в ґрунті та в воді, утворюючи при цьому природні речовини - солі калію і кисень. Основні органічні компоненти класифікуються як схильні до біологічного розкладання, відповідно до методів випробувань ОЕСР і ЄС.

Virkon™ S не вважається персистивним у довкіллі, відповідно до стандарту Європейського процесу класифікації і маркування хімічних препаратів. Незалежні дослідження показали, що розчин Virkon™ S не становить загрози для очисних споруд, за умови дотримання інструкції з використання.

Біозахист в одному пакеті

Virkon™ S пропонує фермерам зручну, багатофункціональну систему біозахисту в одному пакеті, що має широкий діапазон використання:

 • Обробка поверхонь
 • Обробка обладнання
 • Обробка транспортних засобів
 • Повітряна дезінфекція
 • Обробка систем водопостачання

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ